Samatha Network Portalı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Samatha Adream Server kapatılıyor

3 posters

Samatha Adream Server kapatılıyor Empty Samatha Adream Server kapatılıyor

Mesaj  NorthWorm Salı Eyl. 16, 2008 9:23 pm

Bizi bole susturmakla bi yere waramazsın kardesım .! Bak benı tanıyan tanıyor .. istediğim anda site ne istediğimi yaptırırım... Yazılarımı silmek le bi yere waramazsın Admin ... Siten elınden gidecek Star Hack team ı topluyorum ... Ben MadBuQ um benı tanımıyorsundur..

www.zone-turk.net gir de bak kaçt tane siteye cakmısım senın kıne de cakarım açıkların cok.. yoksa da açık yaratırız kafana takma ....

Saygılarla.... MadBuQ

NorthWorm

Samatha Adream Server kapatılıyor Empty Geri: Samatha Adream Server kapatılıyor

Mesaj  BaTTy C.tesi Kas. 15, 2008 12:14 pm

ya Arkadasım Siktir git starhack team ı toplucakmıs Very Happy kimin sitesinden kimleri topluousun bole Basit Konular için uğrasırmıyız biz amk ne salak adamsın amına kodumun bebesi bide demişsin ben madbuq madbuq lamer değil bole basit mevzular için mesaj falan yazmaz yok siteni hacklicem yok starhack team'ı toplucam Direk indexi basar gider neyse kafana takma rezil ettin kendini her kimsen. Orjinal nickini açıklıyamacak kadar Bebesin demek ben madmuq diosn bide Very Happy neyse bide üstünü çize çize belirtmişsin bu arada ben madbuq diye Very Happy ama değilsin neyse o zaman bende belirteyim

bu arada ben BaTTy ( topluyacağın Starhack team Admini )

hadi kocum gömdüm sana fena rezil oldun Smile yerinde olsam Hackle falan ilgilenmem bırakır sanalı giderim Smile

BaTTy

Samatha Adream Server kapatılıyor Empty hadi lan ordan lamer MADBUQ muş SİE kolpa seni

Mesaj  ankaralı06 C.tesi Kas. 15, 2008 10:15 pm

LAN GIYLA LAMER madbuq muş sie amk'dum sen hangi lamersan sana sokim fizana kadar uçarsın şimdi sie git starhack böyle free forumla uğraşmaZ hele senin gibi LAMERLAR LA hiç uğraşmaz kafanın bi tarafına sok yoksa BEN SOKARIM O KAFANA açıkmış tıss yemişim senin açığını a.q lameri ŞİMDİ PC KAPAT BİR DAHA NETE GİRME LAMER SENİ SAHTE MADBUq MİLLETİ KANDIRACAN DEMİ LAN ZOPÇUK Sİe amk

madbuq bizim kardeşimiz gibidir sanada bi tesiri olmuş herhalde acın var ki böyle yaptın

ayrıca starhack sana soksun

SAYGILAR CAKİ_DECCAL

Samatha Adream Server kapatılıyor Starhackzcom2vj2hj4[b]

En son CAKİ_DECCAL tarafından C.tesi Kas. 15, 2008 10:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi (Sebep : eklenecek çok şey varda işte hadi neyse)

ankaralı06

- Similar topics